Żagań: Ktoś wrzucił na drogę duży kamień. Mogło dojść do tragedii

18 styczeń 2020
(2 głosów)
Żagań: Ktoś wrzucił na drogę duży kamień. Mogło dojść do tragedii Fot. Tymczasem w: Żagań

Sporej wielkości kamień trafił na jezdnię ruchliwej Drogi Krajowej numer 12 w Żaganiu. Mogło dojść do tragedii.

Jeden z kierowców jadąc Drogą Krajową numer 12 w Żaganiu zauważył w oddali, że coś zostało wrzucone na drogę. Z początku mężczyzna nie mógł ustalić co to jest, jednak gdy podjechał bliżej okazało się, że na jezdni leży duży polny kamień. Kierowca usunął zagrożenie z jezdni i pojechał dalej.

Prawdopodobnie kamień na drogę został wrzucony przez dzieci bawiące się w okolicy. Młodzież najpierw wrzuciła kamień na jezdnię a później obserwowała wszystko z pobliskiego drzewa. Możemy sobie tylko wyobrażać, do jakiej tragedii mogłoby dojść, gdyby któryś z pojazdów najechał na kamień. 

Zdarzenie zostało opisane w mediach społecznościowych na stronie - Tymczasem w: Żagań.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.