RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pociął ciało 64-latki, część wrzucił do Warty. Mężczyzna został aresztowany

19 styczeń 2020
(3 głosów)
Autor: 
Pociął ciało 64-latki, część wrzucił do rzeki. Mężczyzna aresztowany Redakcja

Zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok usłyszał 68-latek ze Skwierzyny. Mężczyzna został zatrzymany po znalezieniu rozczłonkowanego ciała jego 64-letniej konkubiny. Część zwłok śledczy odkryli też w pobliżu rzeki.

Do makabrycznego odkrycia na terenie jednej z posesji w Skwierzynie doszło około godziny 15:00 w czwartek, 16 stycznia. Zaniepokojona pracownica opieki społecznej zgłosiła zaginięcie swojej 64-letniej podopiecznej. Patrol policji udał się w miejsce zamieszkania, gdzie zastał pijanego konkubenta kobiety.

W przydomowym budynku gospodarczym policjanci natknęli się na część ciała 64-latki, od pasa w dół. Tuż obok była siekiera. Ponadto w sobotę w pobliżu rzeki Warta odnaleziono także głowę i rękę kobiety.

Do sprawy zatrzymano 68-letniego konkubenta ofiary. Jak informują śledczy, mężczyzna przyznał się do pocięcia zwłok. Zaprzeczył on jednak temu, że zabił 64-latkę.

W piątek odbyła się sekcja części zwłok kobiety. Nie przyniosła ona jednak przełomu w sprawie. Biegły nie potrafił określić dokładnej przyczyny zgonu kobiety. Ustalił jedynie, że do rozczłonkowania zwłok doszło po śmierci 64-latki.

- Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu 68-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok, za które grozi mu dożywocie - przekazał Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.