Dwa poranne wypadki w Lubuskiem. Jeden uderzył w drzewo, drugi wleciał w krzaki (ZDJĘCIA)

19 styczeń 2020
(2 głosów)
Autor: 
Dwa poranne wypadki w Lubuskiem Fot. OSP Dobiegniew

Dwa poranne wypadki na lubuskich drogach. Jeden samochód uderzył w drzewo, natomiast drugi wypadł z trasy i wleciał w zarośla.

Wszystko zaczęło się w niedzielę rano w pobliżu miejscowości Słowin (gmina Dobiegniew). Kierowca samochodu osobowego marki Peugeot z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. Siła zderzenia była na tyle duża, że silnik wypadł z pojazdu. Całość wylądowała około 10 metrów dalej.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej ze Strzelec Krajeńskich oraz ochotnicy z Dobiegniewa. Przybył także patrol policji oraz zespół pogotowia. Ratownicy medyczni przebadali osobę kierującą samochodem i przetransportowali ją do szpitala. Wiadomo, że nie doznała ona poważniejszych obrażeń.

Do kolejnego wypadku doszło już o godzinie 9:00 na drodze krajowej nr 24 w pobliżu Przytocznej. Na wysokości Osady Leśnej osobówka wpadła w poślizg, a następnie wypadła z trasy. W wyniku zdarzenia kierowca został niegroźnie ranny.

Fot. OSP Dobiegniew, OSP Przytoczna

Przeczytaj też: Pociął ciało 64-latki, część wrzucił do Warty. Mężczyzna został aresztowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.