Tragiczny wypadek pod Nową Solą. Zginęła jedna osoba

20 styczeń 2020
(1 głos)
Tragiczny wypadek pod Nową Solą. Zginęła jedna osoba Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu Dróg Wojewódzkich numer 333 oraz 283 w pobliżu miejscowości Lasocin w powiecie nowosolskim. Na miejscu pracują służby ratownicze, skrzyżowanie jest zablokowane!

W poniedziałek, 20 stycznia, około godziny 7 rano, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na skrzyżowaniu Dróg Wojewódzkich numer 333 oraz 283 w pobliżu miejscowości Lasocin. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz ciężarówki. Jedna osoba nieprzytomna była zakleszczona w pojeździe, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali do niej dostęp, a następnie wyciągnęli z wraku pojazdu. Kobieta była długo reanimowana na miejscu zdarzenia, niestety lekarz stwierdził zgon. Kolejna osoba poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z pojazdów nie zatrzymał się na znaku stop w wyniku czego doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym. Samochód odbił się od ciężarówki i uderzył jeszcze w nadjeżdżającą osobówkę. Na miejscu pracują już nowosolscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

Skrzyżowanie Dróg Wojewódzkich numer 333 z 283 jest całkowicie zablokowane, utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin. Wkrótce więcej informacji...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.