RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pożar ciężarówki na trasie S3 pod Niedoradzem. Droga zablokowana!

20 styczeń 2020
(1 głos)
Pożar ciężarówki na trasie S3 pod Niedoradzem. Droga zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Płonie naczepa ciężarówki na trasie S3 w pobliżu miejscowości Niedoradz. Na miejscu pracuje straż pożarna. Droga jest zablokowana w dwóch kierunkach!

W poniedziałek, 20 stycznia, około godziny 13:40, dyżurny operacyjny Komendy Powiatowej PSP w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru jednego z kół w naczepie samochodu ciężarowego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej w tym jeden z Zielonej Góry. Z chwilą dojazdu zastępów na miejsce, pożar obejmował już część naczepy ciężarówki.

Trasa S3 na czas działań gaśniczych została całkowicie zablokowana. Płonąca naczepa ciężarówki stoi na pasie w kierunku Nowej Soli. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami na trasie! 

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.