Wypadek na krajowej "32" koło Gubina. Dwoje małych dzieci trafiło do szpitala

21 styczeń 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" koło Gubina Redakcja/archiwum

Dwa samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem. W zdarzeniu poszkodowane zostały dzieci, miały odpowiednio 1,5 roku i 3 lata. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek, 21 stycznia, około godziny 15:40. Na 11-kilometrze krajowej "32" na wysokości miejscowości Bieżyce koło Gubina czołowo zderzyły się dwa pojazdy. To osobowe Audi oraz Volkswagen. Siła zderzenia była na tyle mocna, że Audi wypadło z trasy.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Przybyły także zespoły pogotowia. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano dwójkę dzieci. Jedno miało 1,5 roku, natomiast drugie 3 lata. Wszystkie jechały w Volkswagenie.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci. Droga krajowa nr 32 jest zablokowana w obu kierunkach. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:40 - informuje GDDKiA.

Przeczytaj też: Niebezpieczne przejście na Sulechowskiej w Zielonej Górze będzie zlikwidowane

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.