Spalone zwłoki znalezione w parku w Witoszynie pod Żaganiem

21 styczeń 2020
(7 głosów)
Autor: 
Spalone zwłoki znalezione w parku w Witoszynie pod Żaganiem Redakcja/archiwum

Ciało mężczyzny zauważono we wtorkowe popołudnie w Witoszynie (gmina Wymiarki). Zwłoki były częściowo spalone.

Zgłoszenie o znalezieniu ciała wpłynęło do żagańskich policjantów we wtorek, 21 stycznia, około godziny 13:00. Na częściowo spalone zwłoki natknął się przechodzień, który spacerował po parku w Witoszynie koło Wymiarek.

Na miejscu pracuje wiele policyjnych patroli, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Miejsce zabezpieczają strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żaganiu oraz ochotnicy z Wymiarek.

Obecnie śledczy nie zdradzają żadnych szczegółów zdarzenia. - Wszystko dla dobra sprawy - komentuje sierż. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik żagańskiej policji.

Więcej informacji już wkrótce...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.