Żary: Osobówka wjechała w cysternę. Jedna osoba poszkodowana

23 styczeń 2020
(6 głosów)
Autor: 
Osobówka wjechała w cysternę. Jedna osoba poszkodowana Redakcja/archiwum

Na krajowej "27" tuż przed Żarami samochód osobowy uderzył w cysternę. Jedna osoba została poszkodowana. Droga w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego jest zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w czwartek, 23 stycznia, około godziny 18:30. Kierowca samochodu osobowego jadąc drogą krajową nr 27 w pobliżu Żar, z nieznanych przyczyn uderzył w tył cysterny. Ciężarówka przewoziła ciekły tlen. Na szczęście nie doszło do żadnego wycieku.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przyjechał też patrol policji z drogówki. - Jedna osoba została opatrzona przez ratowników medycznych. Reszta osób biorąca udział w zdarzeniu odmówiła pomocy - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Droga krajowa nr 27 w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego została zablokowana w obu kierunkach. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 21:00 - informuje GDDKiA.

Godzina 20:25 - GDDKiA informuje, że ruch odbywa się już wahadłowo.


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.