Zaginął Stefan Kubaś. Zielonogórska policja prosi o pomoc

24 styczeń 2020
(5 głosów)
Zaginął Stefan Kubaś. Zielonogórska policja prosi o pomoc KMP Zielona Góra

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi poszukiwania Stefana Kubaś, który 08.11.2019 roku opuścił miejsce zamieszkania przy ul.Chłodnej w zielonogórskim Chynowie i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi poszukiwania Stefana Kubaś, urodzonego 10.08.1957 roku syna Franciszka i Zofii. Stefan Kubaś dnia 08.11.2019 roku opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Ostatnie miejsce zamieszkania: Zielona Góra - Chynów, ul.Chłodna

RYSOPIS: wiek z wyglądu 70 lat, oczy niebieskie, wzrost 162 cm, sylwetka szczupła, łysy, nos duży, okrągły, uzębienie; na przedzie brak dwóch górnych jedynek, brak tatuaży i kolczyków,

W dniu zaginięcia ubrany w szarą koszulę, granatową bluzę w kratę, ciemne spodnie, buty szare skórzane. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów, ani telefonu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.