Potrącenie rowerzysty na DK32 pod Kargową. Droga zablokowana

24 styczeń 2020
(1 głos)
Potrącenie rowerzysty na DK32 pod Kargową. Droga zablokowana Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na Drodze Krajowej numer 32 doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejscu pracuje już patrol policji. Droga jest obecnie zablokowana!

W piątek, 24 stycznia, około godziny 17 na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku Chwalim - Kargowa doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna trafił do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu pracuje obecnie patrol policji. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Droga jest całkowicie zablokowana, trwają przygotowania do wprowadzenia ruchu wahadłowego.

Godzina 17:50 - Ruch odbywa się wahadłowo.

Fot. OSP Kargowa

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.