Potrącił kobietę w Strzelcach Krajeńskich i uciekł. "Był pod wpływem narkotyków"

28 styczeń 2020
(2 głosów)
Autor: 
Potrącił kobietę i uciekł. "Był pod wpływem narkotyków" Fot. KPP Strzelce Kraj.

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka zatrzymali 33-latka, który potrącił 26-letnią kobietę i uciekł. Wraz z nim jechała 18-latka. Oboje byli pod wpływem narkotyków.

Do wypadku doszło w sobotni wieczór, 25 stycznia, w Strzelcach Krajeńskich. Na ulicy Cmentarnej kierujący samochodem osobowym marki Mercedes potrącił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia.

- Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego, który zajął się wyjaśnianiem wypadku. Pozostali policjanci zostali zaangażowani do ustalenia kierowcy i zatrzymania go. Bardzo zaangażowali się świadkowie potrącenia, którzy przekazali informacje o samochodzie. Mundurowi szybko ustalili markę pojazdu i dane kierowcy - relacjonuje mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Jeszcze tego samego dnia w Drezdenku policjanci zatrzymali wytypowanego 33-letniego mężczyznę, którzy jechał razem z młodą kobietą. 18-latka prowadziła osobowego Volkswagena. - Jak się okazało po potrąceniu porzucili uszkodzonego wcześniej Mercedesa i próbowali go ukryć - dodaje mł. asp. Bartos.

Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Niebawem usłyszą zarzuty związane z potrąceniem, ucieczką i kierowaniem pod działaniem narkotyków. To jednak nie wszystko. Dzień po zatrzymaniu 33-latka, policjanci otrzymali informację, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary 10 miesięcy pozbawiania wolności za udział w bójce.

  • Ilustracja: Potrącił kobietę i uciekł
  • Ilustracja: Ilustracja

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.