Nowa Sól: Policjanci zatrzymali dilerów narkotyków

31 styczeń 2020
(2 głosów)
Nowa Sól: Policjanci zatrzymali dilerów narkotyków Lubuska Policja

Nowosolscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy handlowali środkami odurzającymi. W miejscu zamieszkania dilerów, którzy wielokrotnie sprzedawali narkotyki na terenie powiatu nowosolskiego, policjanci zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy.

W środę, 29 stycznia, nowosolscy kryminalni z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej, w wyniku pracy operacyjnej, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 30 lat, którzy wielokrotnie sprzedawali środki odurzające na terenie powiatu nowosolskiego. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 22-latka policjanci zabezpieczyli blisko 130 gramów amfetaminy, natomiast u 30-latka blisko 40 gramów. To jednak nie koniec. Podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli także marihuanę. Dilerzy za popełnione przestępstwa zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz wprowadzanie ich do obiegu w celu uzyskania korzyści majątkowej. (art. 59 ust.1 i art. 62 ust.2 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii). Wobec 22-latka sąd zastosował tymczasowy areszt.

Źródło: sierż. Milena Stachowiak, Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.