Śmigłowiec LPR wylądował w Sulechowie. Trwa akcja ratownicza

01 luty 2020
(12 głosów)
Śmigłowiec LPR wylądował w Sulechowie Fot. Czytelnik Łukasz

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w zielonogórskim Przylepie wylądował przed chwilą na parkingu jednego z hipermarketów przy ulicy Tkackiej w Sulechowie. Trwa akcja ratownicza.

Informację o interwencji LPR w Sulechowie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Helikopter wylądował na parkingu jednego z hipermarketów przy ulicy Tkackiej w Sulechowie. Jak informuje nas Pan Łukasz załoga śmigłowca udała się do pomocy naziemnemu zespołowi ratownictwa medycznego, który działa w sklepie przy ulicy Okrężnej. W działania zaangażowany jest również zastęp straży pożarnej.

Na czas działań ratowniczych sklep Biedronka przy ulicy Okrężnej został zamknięty. - Załoga została zadysponowani do Sulechowa. U mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. - podaje Łukasz Chalupka, Rzecznik Prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ratownicy wspólnie z lekarzami walczyli o życie mężczyzny, udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Poszkodowany został przetransprotwany śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.