Zanurkował w jeziorze Łagowskim i już nie wypłynął. Trwa reanimacja mężczyzny

01 luty 2020
(13 głosów)
Autor: 
Zanurkował w jeziorze Łagowskim i już nie wypłynął Redakcja/archiwum

Akcja służb na jeziorze w Łagowie koło Świebodzina. Mężczyzna zanurkował i już nie wypłynął na powierzchnię. Z wody wyłowili go płetwonurkowie ze straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do świebodzińskich strażaków w sobotę, 1 lutego, chwilę przed godziną 14:40. Mężczyzna zanurkował na jeziorze Łagowskim i już nie wypłynął na powierzchnię.

Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej, w tym ratowników z grupy wodno-nurkowej. Przybyły też patrole policji oraz zespół pogotowia.

Płetwonurkowie wyłowili już mężczyznę na brzeg. - Trwa akcja reanimacyjna - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Godzina 16:50 - Niestety mimo wysiłku ratowników życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pozostał patrol policji, który zabezpiecza miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu prokuratora.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.