Cysterna przewożąca mleko przewróciła się na DK12

01 luty 2020
(3 głosów)
Cysterna przewożąca mleko przewróciła się na DK12 OSP Łęknica

Cysterna przewożąca mleko przewróciła się na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Stare Czaple. Droga była zablokowana przez blisko 8 godzin!

W sobotę, 1 lutego, około godziny 12:26, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żarach otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku cysterny przewożącej mleko na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Stare Czaple. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że cysterna marki Volvo przewróciła się na dach oraz doszło do jej rozszczelnienia. Kierowcy ciężarówki nic poważnego się nie stało. Droga na czas działań była zablokowana przez blisko 8 godzin. 

Fot. OSP Łęknica

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.