Dachowanie samochodu osobowego na DK27 pod Żarami

02 luty 2020
(3 głosów)
Dachowanie samochodu osobowego na DK27 pod Żarami Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy dachował na Drodze Krajowej numer 27 w pobliżu miejscowości Żary. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 lutego, około godziny 19, na 23 kilometrze Drogi Krajowej numer 27. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby z nieznanych przyczyn dachował. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dwie osoby podróżujące samochodem zostały przekazane pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu trwają działania, droga jest zablokowana.

Żarscy policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.