Karetka utknęła w drodze do pacjenta. Pomogli strażacy (ZDJĘCIA)

03 luty 2020
(3 głosów)
Autor: 
Zespół pogotowia z Gorzowa ugrzązł w błocie Fot. OSP Borek

Gorzowski zespół pogotowia jadąc przez trudny teren, ugrzązł w błocie. Karetka jechała do mężczyzny mającego drgawki. Ratownikom na pomoc ruszyli strażacy.

W niedzielę, 2 lutego, późnym wieczorem Zespół Ratownictwa Medycznego z Gorzowa Wielkopolskiego otrzymał wezwanie do miejscowości Ciecierzyce (gmina Deszczno). Ratownicy medyczni udawali się do pacjenta, który dostał ataku drgawek.

Po drodze ekipa karetki ugrzęzła w błocie w pobliżu domu mężczyzny. Załoga poinformowała o problemach dyspozytora medycznego, natomiast ten poprosił o wsparcie strażaków. Do akcji wyruszyli ochotnicy z Deszczna oraz Borka.

W czasie, gdy strażackie zastępy dojeżdżały na miejsce, ratownicy udzielali już pomocy choremu. Po wydobyciu pojazdu mężczyzna został przeniesiony do karetki i przetransportowany do szpitala. - Na szczęście sytuację udało się szybko opanować - relacjonują strażacy z OSP Deszczno.

Fot. OSP Borek, OSP Deszczno

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.