Stłuczka na Westerplatte w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki

03 luty 2020
(5 głosów)
Autor: 
Kolizja dwóch osobówek w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w centrum Zielonej Góry. Auta zablokowały pas ruchu w kierunku dworca PKP.

Służby otrzymały informacje o zdarzeniu w poniedziałek, 3 lutego, po godzinie 11:45. Na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. To Nissan oraz Opel.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz podstawowy zespół pogotowia. Wkrótce dojedzie też patrol policji z drogówki. Ratownicy medyczni badają obecnie osoby kierujące pojazdami. Prawdopodobnie nikt nie zostanie przetransportowany do szpitala.

W związku z kolizją na drodze szybko stworzyły się korki. Początkowo ulica Boh. Westerplatte w kierunku dworca PKP była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już jednym pasem.

Przeczytaj też: Pościg za pijanym motocyklistą. 22-latek wydmuchał promil alkoholu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.