Wypadek karetki i osobówki w Gorzupi. Dwie osoby ranne, w akcji LPR (ZDJĘCIA)

03 luty 2020
(6 głosów)
Autor: 
Wypadek karetki i osobówki w Gorzupi. Dwie osoby ranne Fot. Mateusz

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku karetki wojskowej i samochodu osobowego na trasie Nowogród Bobrzański - Żagań. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w poniedziałek, 3 lutego, po godzinie 14:00. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 295 w miejscowości Gorzupia zderzyły się dwa samochody.

- Kierowca samochodu marki Ford Focus stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadącą karetkę wojskową - informuje sierż. szt. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik żagańskiej policji.

Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Wiadomo, że jedna osoba została zabrana przez załogę śmigłowca HEMS do szpitala.

Droga jest całkowicie zablokowana. Miejsce zdarzenia można objechać lokalnymi, polnymi trasami. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodaje sierż. szt. Jaszczuk.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.