Osobówka roztrzaskała się o drzewo pod Gorzowem. Ranny kierowca (ZDJĘCIA)

04 luty 2020
(4 głosów)
Autor: 
Osobówka roztrzaskała się o drzewo pod Gorzowem Fot. OSP Lubiszyn

Poważny wypadek w Chłopinach koło Gorzowa. Osobówka czołowo uderzyła w drzewo. Ranny kierowca trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Do wypadku doszło we wtorek, 4 lutego, po godzinie 9:00. Kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet jechał trasą Ściechówek - Chłopiny. Nagle zjechał z trasy i czołowo uderzył w przydrożne drzewo. Siła zderzenia było bardzo mocna, przód osobówki został całkowicie roztrzaskany.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrole policji. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Około 20-letni kierowca był uwięziony w samochodzie. Z wraku przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyli go strażacy. Ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem HEMS do szpitala.

Fot. OSP Lubiszyn, OSP Ściechów

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.