RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Poważny wypadek na DK27 pod Żarami. Ranne dwie osoby!

06 luty 2020
(1 głos)
Poważny wypadek na DK27 pod Żarami. Ranne dwie osoby! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27, na odcinku Żary-Bieniów. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Droga jest zablokowana.

W środę, 5 lutego, około godziny 23 na Drodze Krajowej numer 27 (27 km) pomiędzy Żarami a miejscowością Bieniów doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracowały służby ratownicze, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do jednej z osób poszkodowanych, która była zakleszczona w rozbitym pojeździe. Łącznie ranne zostały dwie osoby.

Na miejscu pracują żarscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Wytyczono objazd przez miejscowość Lubomyśl.

06.02, Godzina 11:00 - Służby ratownicze powiatu żarskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na DK27 o godzinie 22:18. - Kierujący Renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z samochodem osobowym marki Skoda. - podaje nadkom. Sylwia Rupieta z KPP w Żarach. W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby, 21-letni kierujący Renault oraz kobieta kierująca Skodą. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.