Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

06 luty 2020
(4 głosów)
Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana! Redakcja

Dwa pojazdy zderzyły się na S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

W czwartek, 6 lutego, około godziny 10:30, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie S3 pod Zieloną Górą, na wysokości Raculi. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. 

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do bus marki Opel uderzył w tył samochodu marki Citroen. Bus po zderzeniu przewrócił się na bok. Na miejscu pracują służby, ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany. 

Godzina 11:40 - Ruch odbywa się już jednym pasem

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.