Wypadek na S3 pod Gorzowem. Zderzyły się dwa auta, droga zablokowana

08 luty 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek na S3 pod Gorzowem. Zderzyły się dwa auta Fot. Stoją! Gorzów

Wypadek na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na drodze w kierunku Zielonej Góry zderzyły się dwa pojazdy.

Do wypadku doszło w sobotę, 8 lutego, po godzinie 19:00. Na trasie S3 pomiędzy węzłami Gorzów Zachód i Gorzów Południe zderzyły się dwa samochody osobowe: Mercedes i Nissan. - Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby - informuje dyżurny lubuskich strażaków.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia. Przybyły też patrole policji z gorzowskiej drogówki. Obecnie nie wiadomo czy ktokolwiek zostanie przetransportowany do szpitala.

Trasa S3 w stronę Zielonej Góry jest zablokowana. Wkrótce ruch będzie odbywał się już jednym pasem. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:30 - informuje GDDKiA.

Godzina 20:25 - Ruch odbywa się już jednym pasem. Sytuacja na trasie powoli wraca do normy.

Przeczytaj też: Rusza rządowy program budowy 100 obwodnic. Kilka będzie też w Lubuskiem

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.