Odzyskali skradzionego na terenie Niemiec Mercedesa

09 luty 2020
(2 głosów)
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

6 lutego funkcjonariusze Straży Granicznej z Zielonej Góry – Babimostu ujawnili skradzionego na terenie Niemiec Mercedesa GLC 250 o wartości 200 tys. złotych.

Funkcjonariusze Straży Granicznej wytypowali na DK 32 do kontroli samochód osobowy marki Mercedes GLC 250. Kierujący autem zignorował sygnały do zatrzymania się, początkowo zwolnił, a następnie przyspieszył i oddalił się drogą krajową nr 32 w kierunku Zielonej Góry. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się za nim w pościg powiadamiając również Policję. Po kilku kilometrach auto zjechało do pobliskiego lasu w pobliżu Krosna Odrzańskiego a kierowca pojazdu zbiegł porzucając samochód.

Funkcjonariusze SG w trakcie sprawdzania danych porzuconego auta ustalili, że tablice rejestracyjne znajdujące się na pojeździe pochodzą od innego Mercedesa. Ustalono również, że porzucony Mercedes GLC 250 o szacunkowej wartości 200 tys. złotych został skradziony tego samego dnia o 7:00 w miejscowości Lubeck na terytorium Niemiec.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będzie zielonogórska Policja.

Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.