Poważne potrącenie pieszego na Trasie Północnej w Zielonej Górze

09 luty 2020
(2 głosów)
Poważne potrącenie pieszego na Trasie Północnej w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy potrącił mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych. Potrącony pieszy był reanimowany na miejscu wypadku.

W niedzielę, 9 lutego, około godziny 18:30, kierujący samochodem osobowym marki Renault, 28-letni mężczyzna potrącił pieszego na przejściu dla pieszych, na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Potrącony mężczyzna był reanimowany na miejscu zdarzenia przez załogę pogotowia ratunkowego. - 28-letni kierujący Renault jest trzeźwy. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Potrącony mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu pracuje patrol zielonogórskiej policji. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczność wypadku.

Pasy w kierunku ronda Rady Europy są zablokowane. Ruch odbywa się ulicą Zdrojową. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.