Śmiertelny wypadek na DK12. Auto dachowało, zginęła jedna osoba

10 luty 2020
(2 głosów)
Śmiertelny wypadek na DK12. Auto dachowało, zginęła jedna osoba Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy dachował na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Strzeszowice pod Żarami. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

W poniedziałek, 10 lutego, o godzinie 7:13, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żarach otrzymał zgłoszenie dotyczące dachowania samochodu osobowego na Drodze Krajowej numer 12 pomiędzy Strzeszowicami a Królowem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 12.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.