RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Ciężarówka z drewnem przewróciła się pod Zieloną Górą

10 luty 2020
(4 głosów)
Ciężarówka z drewnem przewróciła się pod Zieloną Górą Redakcja

Samochód ciężarowy przewożący drewno przewrócił się na ulicy Zielonogórskiej w pobliżu miejscowości Pielice pod Zieloną Górą. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala.

W poniedziałek, 10 lutego, około godziny 8:50, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu ciężarowego w pobliżu miejscowości Pielice. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z zielonogórskiej Ochli. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że samochód ciężarowy przewożący drewno z nieznanych przyczyn przewrócił się na bok a ładunek wypadł na jezdnię.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Kierowca ciężarówki z urazem głowy został przekazany pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyzna trafił do szpitala na szczegółowe badania. 

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl z relacji kierowcy ciężarówki wynika, że doszło do pęknięcia dyszla w czasie jazdy co miało być bezpośrednią przyczyną wypadku. Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci, funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego feralnego zdarzenia. Ulica Zielonogórska za miejscowością Pielice jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.