Potrącenie na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze

10 luty 2020
(2 głosów)
Potrącenie na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy potrącił mężczyznę, który przechodził po pasach na ulicy Batorego w Zielonej Górze. Na miejscu pracuje patrol policji. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 10 stycznia, kilka minut po godzinie 15 na ulicy Batorego w Zielonej Górze. Samochód osobowy marki Daewoo Matiz jadąc w kierunku centrum miasta potrącił mężczyznę na pasach. Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Potrącony mężczyzna trafił do zielonogórskiego szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.