Drzewo przewróciło się i uszkodziło kilka aut w Zielonej Górze

11 luty 2020
(3 głosów)
Drzewo przewróciło się na trzy auta w Zielonej Górze Redakcja

Drzewo spadło i uszkodziło kilka samochodów osobowych zaparkowanych przed jednym z bloków przy ulicy Morelowej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują strażacy oraz patrol policji.

W regionie wciąż można odczuć silniejsze porywy wiatru dochodzące miejscami nawet do 90 km/h. Zgodnie z ostrzeżeniami wydanymi przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej taka aura ma utrzymywać się do dziś, do godziny 20. Strażacy w całym regionie wyjeżdżają do zdarzeń związanych z silnymi porywami wiatru.

We wtorek, 11 lutego, około godziny 13, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące drzewa, które miało spaść na zaparkowane samochody przy ulicy Morelowej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowany został jeden zastęp straży pożarnej oraz patrol policji.

Strażacy w kilka minut uporali się z wiatrołomem i powrócili do jednostki. Na miejscu pozostał patrol policji. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Najbardziej ucierpiały dwa samochody osobowe marki Peugeot i Opel.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.