Małe dziecko zostało samo w domu. Pomogli zielonogórscy strażacy

11 luty 2020
(8 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Małe dziecko zostało samo w domu Redakcja/archiwum

Strażacy z Zielonej Góry przyjechali na pomoc małemu dziecku, które samo przebywało w domu i wołało rodziców. Było bardzo przerażone.

Krzyki dziecka, które wzywało rodziców, słychać było w wieżowcu przy ulicy Krośnieńskiej w Zielonej Górze tuż około godziny 20:30. Płacz postawił na nogi sąsiadów, którzy przez kilka minut bezskutecznie próbowali dostać się do mieszkania. Ostatecznie o pomoc zwrócili się oni do strażaków.

Do akcji wysłano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1, który szybko dotarł pod wskazany adres. - Strażacy dostali się do mieszkania po balkonie - relacjonuje czytelnik Bartosz.

W mieszkaniu było kilkuletnie dziecko, które znajdowało się bez opieki. Na miejsce przybył również patrol policji. Na szczęście dziecku nic się nie stało.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonął budynek z holenderskim wiatrakiem (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.