Makabryczne odkrycie. Ludzkie szczątki znalezione w szambie pod Krosnem Odrzańskim

14 luty 2020
(7 głosów)
Makabryczne odkrycie. Ludzkie szczątki znalezione w szambie pod Krosnem Odrzańskim Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do makabrycznego odkrycia doszło w miejscowości Strużka pod Krosnem Odrzańskim. W szambie natrafiono na ludzkie szczątki. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz straż pożarna.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 14 lutego około godziny 10:30 w miejscowości Strużka pod Krosnem Odrzańskim. Operator beczkowozu, podczas wypompowywania nieczystości zauważył części ubrania, które zapchały mu wąż. Po chwili w betonowym szambie zauważył coś, co kształtem przypomina ludzkie ciało. Na miejsce wezwana została policja oraz straż pożarna w tym ochotnicy z Bobrowic. W działaniach brała udział również prywatna firma, która przy pomocy koparki uniosła pokrywę zasłaniającą szambo.

Ludzkie szczątki zostały wydobyte na powierzchnię. W działaniach brała udział grupa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora. Dokonano oględzin miejsca zdarzenia. - Ludzkie szczątki decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do sekcji - podaje mł.asp. Sylwia Betka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Jak nieoficjalnie ustalił portal NewsLubuski.pl może to być zaginiony kilka lat temu mieszkaniec miejscowości Strużka. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.