Potrącenie na Kożuchowskiej w Zielonej Górze. Pieszy trafił do szpitala

14 luty 2020
(2 głosów)
Autor: 
Potrącenie na Kożuchowskiej w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 14 lutego, około godziny 15:20. Kierujący samochodem marki Ford jechał ulicą Kożuchowską w kierunku Jędrzychowa. Nagle potrącił mężczyznę, który znajdował się w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych.

Poszkodowany tuż po zderzeniu upadł na jezdnię. Szybko zebrali się przy nim świadkowie, którzy powiadomili służby. Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki oraz podstawowy zespół pogotowia.

Ranny został opatrzony przez ratowników medycznych, a następnie przetransportowany do szpitala. Poszkodowany przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Policjanci cały czas ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Ulica Kożuchowska szybko została zakorkowana.

Godzina 17:30 - Pieszy był nietrzeźwy.

Przeczytaj także: Wszedł na rusztowanie katedry w Gorzowie. Ściągnęli go strażacy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.