RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pożar w pustostanie w Sulechowie. W akcji dwa zastępy straży pożarnej

16 luty 2020
(3 głosów)
Pożar w pustostanie w Sulechowie. W akcji dwa zastępy straży pożarnej Fot. Sulechowski informacje

Pożar wybuchł w pustostanie przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Sulechowie. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej. Paliły się śmieci.

W niedzielę, 16 lutego, około godziny 14, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu na jednym z osiedli przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Sulechowie. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Sulechowie.

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że w budynku płoną nagromadzone śmieci. Strażacy błyskawicznie ugasili pożar oraz przewietrzyli obiekt. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.