RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Kontrole ITD z niemiecką policją na autostradzie A2. Posypały się mandaty (ZDJĘCIA)

18 luty 2020
(4 głosów)
Autor: 
Akcja kontrolna na autostradzie A2 Fot. WITD Gorzów Wlkp.

Akcja kontrolna na autostradzie A2 w Lubuskiem. Funkcjonariusze ITD wraz z policjantami ważyli i mierzyli pojazdy. Nie wszystkie były normatywne.

Lubuscy inspektorzy ITD wspólnie z policjantami z Brandenburgii prowadzili we wtorek, 18 lutego, wspólne działania kontrolne. Mundurowi rozstawili się na lubuskim odcinku autostrady A2, gdzie sprawdzali ciężarówki oraz busy poruszające się po drodze.

Szczególną uwagę zwracano na masę i wymiary pojazdów. Jak się okazało, nie wszystkie były normatywne. Jeden z pojazdów okazał się za wysoki, a pięć było przeładowanych.

Za stwierdzone naruszenia inspektorzy wszczęli postępowania administracyjne wobec przewoźników. Grożą im wysokie kary finansowe.

Przeczytaj też: Mężczyzna wpadł do Odry w Słubicach. Służby wyłowiły ciało

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.