Osobówka uderzyła w drzewo pod Bieniowem koło Żar. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

19 luty 2020
(3 głosów)
Autor: 
Wypadek na trasie Bieniów - Żary Fot. Bartek C.

Wypadek na krajowej "27" pod Bieniowem (gmina Żary). Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba została ranna.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do żarskich służb w środę, 19 lutego, po godzinie 17:00. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierowca samochodu osobowego jadąc drogą krajową nr 27, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi wprost na drzewo rosnące tuż przy jezdni.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też podstawowy zespół pogotowia. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki został poszkodowany. Wiadomo, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Trasa Bieniów - Żary była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:30 - informuje GDDKiA.

Przeczytaj też: Potrącili i przejechali policjantów koło Sulechowa. Trwa poszukiwanie sprawców

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.