RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pożar lokomotywy koło Torzymia. Ogień pojawił się w trakcie jazdy (ZDJĘCIA)

21 luty 2020
(4 głosów)
Autor: 
Pożar lokomotywy koło Torzymia Fot. KP PSP Sulęcin

Maszynista zauważył pożar w trakcie jazdy. Skład zatrzymał się na wysokości kolonii Drzewce (gmina Torzym). Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 20 lutego. Około godziny 15:30 do dyżurnego sulęcińskich strażaków wpłynęła formatka informująca o pożarze lokomotywy towarowej. Elektrowóz ciągnący wagony wypełnione rudą żelaza zatrzymał się pod Torzymiem.

Do akcji zadysponowano zastęp gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sulęcinie. Ponadto zaalarmowano pobliskich ochotników z Torzymia i Gądkowa Wielkiego.

Wewnątrz lokomotywy panowało duże zadymienie. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne sprawnie powstrzymali rozwój pożaru przy użyciu gaśnic proszkowych.

Przeczytaj też: Defibrylatory AED dla lubuskiej policji. To pierwsza akcja w Polsce (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.