Niewybuch znaleziony na budowie w Czerwieńsku!

28 luty 2020
(1 głos)
Niewybuch znaleziony na budowie w Czerwieńsku! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na placu budowy w Czerwieńsku został znaleziony niewybuch. Na miejscu pracował patrol policji oraz patrol saperski. 

W czwartek, 27 lutego, około godziny 16 na ulicy Granicznej w Czerwieńsku został znaleziony niewybuch. Na miejsce wezwany został patrol policji, który potwierdził znalezisko. Policjanci zabezpieczyli teren wokół znaleziska i wezwali na miejsce patrol saperski. 

Funkcjonariusze przez całą noc zabezpieczali niewybuch do czasu przyjazdu saperów. W piatek, około godziny 10 saperzy zabezpieczyli i wywieźli niewybuch, było to pocisk do panzerfausta.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.