Pożar w bloku w Zielonej Górze

28 luty 2020
(3 głosów)
Pożar na klatce schodowej w bloku w Zielonej Górze Redakcja

Pożar wybuchł w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Krajlevskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracowała straż pożarna. 

W piątek, 28 lutego, około godziny 12:20, dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków otrzymał zgłoszenie dotyczące zadymienia na klatce schodowej w bloku przy ulicy Krajlevskiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straż pożarnej. 

- Doszło do pożaru pralki i wersalki w jednym z mieszkań na drugim piętrze. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Czarny dym rozprzestrzenił się po całej klatce schodowej. Strażacy błyskawiczne ugasili pożar oraz przewietrzyli wszystkie pomieszczenia. 

W zdarzeniu nikt nie został ranny. Nie było też konieczności ewakuacji mieszkańców. Na miejscu pracował również patrol zielonogórskiej policji.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.