Seria zatrzymań w Gorzowie Wielkopolskim. To akcja CBŚP (ZDJĘCIA)

01 marzec 2020
(22 głosów)
Autor: 
Seria zatrzymań w Gorzowie Wielkopolskim. To akcja CBŚP Fot. Czytelnik

Akcja CBŚP na terenie powiatu gorzowskiego. Mundurowi zatrzymali kilka osób.

Czytelnicy informują o dynamicznych zatrzymaniach prowadzonych przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Akcje realizowano praktycznie w tym samym czasie na osiedlu Staszica i w rejonie ulicy Witosa w Gorzowie Wielkopolskim oraz koło ul. Owocowej w Kłodawie.

Komenda Wojewódzka Policji nie udziela informacji o prowadzonych realizacjach. Nie wiadomo dokładnie ile osób zostało zatrzymanych. Do sprawy wrócimy!

Przeczytaj też: Wojsko na drogach - ruszają ćwiczenia DEFENDER-Europe 20

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.