Kolizja na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze

02 marzec 2020
(4 głosów)
Kolizja na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy wypadł z drogi i przejechał przez pas zieleni ścinając dekoracje. Na miejscu pracuje patrol policji. 

W poniedziałek, 2 marca, około godziny 15 na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Nissan z niewyjaśnionych okoliczności zjechał z drogi i wpadł na pas zieleni ścinając kwietniki. Na miejsce wezwany został patrol zielonogórskiej policji.

Kierowcy samochodu nic się nie stało. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczność zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu w kierunku centrum miasta. 

- Kierujący Nissanem twierdzi, że drogę zajechał mu pojazd marki Audi. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.