Zielona Góra: "Wybuch butli z acetylenem". Okazało się, że pękła pompowana opona

03 marzec 2020
(1 głos)
Zielona Góra: "Wybuch butli z acetylenem". Okazało się, że pękła pompowana opona Redakcja/Archiwum

Dwa zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do podejrzenia wybuchu butli z acetylenem na terenie jednej z firm przy alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. 

We wtorek, 3 marca, kilka minut przed godziną 9, dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków otrzymał zgłoszenie dotyczące wybuchu butli z acetylenem na terenie jednej z firm przy alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że doszło do wybuchu pompowanej opony w samochodzie ciężarowym.

- Podczas pompowania opony w samochodzie ciężarowym doszło do jej pęknięcia. Nikt nie został rannych, nie ma również strat materialnych prócz pękniętej opony. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Strażacy już zakończyli działania na miejscu zdarzenia oraz powrócili do jednostki.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.