Koronawirus w Zielonej Górze! Pierwszy potwierdzony przypadek w Polsce!

04 marzec 2020
(11 głosów)
Koronawirus w Zielonej Górze! Pierwszy potwierdzony przypadek w Polsce! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjent znajduje się w zielonogórskim szpitalu!

Na porannej konferencji Ministra Zdrowia poinformowano o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjent powrócił z niemiec i trafił do zielonogórskiego szpitala. Wszystkie osoby mające kontakt z zarażonym zostały objęte kwarantanną domową. Pacjent czuje się dobrze, nie jest w grupie ryzyka.

Mężczyzna miał grypopodobne objawy, pierw zgłosił się do lekarza rodzinnego a następnie trafił do zielonogórskiego szpitala.

- Mamy pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. Wszystkie procedury zadziałały prawidłowo. Pacjent przebywa w Zielonej Górze. Wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażonym pacjentem zostały objęte kwarantanną. - podaje Minister Zdrowia Łukasz Szumowski.

Więcej informacji w artykule - Pacjent z koronawirusem w zielonogórskim szpitalu. Co wiemy o zakażeniu?


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!


 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.