Wstrzymany ruch kolejowy na odcinku Zielona Góra - Niedoradz!

05 marzec 2020
(5 głosów)
Wstrzymany ruch kolejowy na odcinku Zielona Góra - Niedoradz! Redakcja

Na odcinku Zielona Góra - Niedoradz został wstrzymany ruch kolejowy w związku z potrąceniem mężczyzny przez pociąg. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

W czwartek, 5 marca, kilka minut po godzinie 7 rano zielonogórskie służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie kolejowej Zielona Góra - Niedoradz. Doszło potrącenia mężczyzny przez pociąg.

Na miejscu zdarzenia pracują 2 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz Straż Ochrony Kolei. Pieszy został potrącony przez pociąg poza przejściem dla pieszych. Mężczyzna przeżył, trwa akcja ratownicza.

Utrudnienia mogą potrwać nawet 2 godziny! 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.