Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Trzy osoby ranne, droga zablokowana (ZDJĘCIA)

06 marzec 2020
(6 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Trzy osoby ranne Fot. Natalia

Trzy osoby zostały ranne po wypadku na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim. Zderzyły się cztery samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Informacja o wypadku wpłynęła do krośnieńskich służb w piątek, 6 marca, po godzinie 14:00. Na odcinku drogi krajowej nr 32 na wysokości Dychowa zderzyły się cztery samochody osobowe: Fiat, Seat, Chrysler oraz Volkswagen.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej oraz kilka zespołów pogotowia. Przybyły także patrole z drogówki. - Trzy osoby zostały ranne - informuje podkom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Droga krajowa nr 32 jest zablokowana w obu kierunkach. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci. - Dla osobówek wyznaczono objazd przez Wężyska - dodaje podkom. Kulka.

Przeczytaj też: Ciężarówka udająca pomoc drogową i herb Warszawy zamiast nalepki legalizacyjnej (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.