Pożar pod Gorzowem. Płonie warsztat samochodowy, trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

06 marzec 2020
(7 głosów)
Autor: 
Pożar pod Gorzowem. Płonie warsztat samochodowy Fot. OSP Bogdaniec

Dziewięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem warsztatu samochodowego w Chwałowicach koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ogień objął cały budynek.

Informacja o pożarze wpłynęła do dyżurnego gorzowskich strażaków w piątkowy wieczór, 6 marca, o godzinie 18:27. W ogniu stanął warsztat w miejscowości Chwałowice (gmina Bogdaniec). Pożar szybko rozprzestrzenił się po całym budynku.

- Wstępne wymiary obiektu to 10 na 30 metrów. W środku znajdują się samochody - relacjonuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Na miejscu pracuje już dziewięć zastępów straży pożarnej, w tym podnośnik hydrauliczny. W drodze jest także cysterna gaśnicza z Gorzowa Wielkopolskiego o pojemności 25 tysięcy litrów wody.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne prowadzą działania od wewnątrz oraz z zewnątrz budynku. - Akcja gaśnicza cały czas trwa. Udało nam się obronić budynek mieszkalny znajdujący się w pobliżu - informuje dyżurny lubuskich strażaków.

Przeczytaj też: Pożary w Czerwieńsku i Nietkowie. Paliły się sadze w kominach (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.