Bus wjechał w naczepę ciężarówki na krajowej "18". Pięć osób rannych (ZDJĘCIA)

07 marzec 2020
(15 głosów)
Autor: 
Bus wjechał w naczepę ciężarówki na krajowej "18" Fot. OSP Iłowa, OSP Borowe

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 18 koło Iłowej. Bus uderzył w naczepę ciężarówki. Pięć osób trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, 7 marca, około godziny 3:15. Kierowca pojazdu marki Renault Traffic jechał krajową "18" w kierunku Wrocławia. Tuż w pobliżu węzła Iłowa z nieznanych przyczyn zjechał z trasy i najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego.

Zderzenie było bardzo silne. Przód pojazdu został niemalże całkowicie zniszczony. Busem podróżowało 7 osób. W środku uwięziona została trójka pasażerów.

Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej oraz siedem zespołów pogotowia. Przybyły także patrole policji z żagańskiej drogówki. Do wydobycia poszkodowanych konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych.

Łącznie do pobliskich szpitali przetransportowano 5 osób. Droga w kierunku Wrocławia była zablokowana przez kilka godzin.

Przeczytaj też: Pożar pod Gorzowem. Płonie warsztat samochodowy, trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.