Kolejny pacjent z podejrzeniem koronawirusa w Zielonej Górze

07 marzec 2020
(10 głosów)
Autor: 
Kolejny pacjent z podejrzeniem koronawirusa w Zielonej Górze Redakcja

Na oddział zakaźny zielonogórskiego szpitala przyjęto pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Mężczyznę przywiozła karetka pogotowia.

Pacjent trafił na oddział zakaźny w Zielonej Górze w sobotę, 7 marca, o godzinie 15:50. Do szpitala przywiózł go zespół pogotowia przystosowany do przewozu osób z podejrzeniem koronawirusa. Ratownicy medyczni byli ubrani w specjalne kombinezony, natomiast mężczyzna miał założoną maseczkę.

W tym momencie mężczyzna jest badany przez lekarzy. Wkrótce zostaną mu pobrane wymazy do specjalistycznych badań. Jest w stanie stabilnym.

Jest to pierwszy pacjent z podejrzeniem koronawirusa, który trafił dziś do zielonogórskiego szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.