Pijany Ukrainiec uderzył w radiowóz w Zielonej Górze. Twierdzi, że nie kierował osobówką

08 marzec 2020
(7 głosów)
Autor: 
Pijany Ukrainiec uderzył w radiowóz w Zielonej Górze Redakcja

Obywatel Ukrainy przejechał parking pod prąd, a gdy cofał, uderzył w radiowóz zielonogórskiej policji. Mężczyzna został zatrzymany.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 7 marca, po godzinie 23:00. Do policyjnego patrolu stojącego w pobliżu ulicy Kupieckiej zgłosił się mężczyzna, który poinformował o kierowcy jadącym pod prąd. Mężczyzna odwrotnie do kierunku jazdy pokonywał parking przy ul. Chopina.

Już po chwili oznakowany Hyundai był we wskazanym miejscu i zastawił drogę mężczyźnie. Kierowca mimo to próbował wyjechać i uderzył w radiowóz. Następnie pod prąd wjechał w ul. Chopina zatrzymując się po kilku metrach. Wtedy jeden z policjantów podbiegł do osobówki i wyciągnął obywatela Ukrainy zza kierownicy Mazdy.

Od mężczyzny było czuć wyraźny zapach alkoholu, a ten za wszelką cenę nie chciał dmuchnąć w alkomat. Twierdził również, że to nie on kierował pojazdem. Po długiej namowie mundurowych zdecydował się wykonać badanie trzeźwości. Wynik wykazał, że kierowca był pijany.

Obywatel Ukrainy został zatrzymany. Teraz z pewnością nie uniknie kary.

Przeczytaj też: Kolejny pacjent z podejrzeniem koronawirusa w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.