Napad na stację paliw w Bytnicy. Trwa akcja policji!

09 marzec 2020
(1 głos)
Napad na stację paliw w Bytnicy. Trwa akcja policji!

Krośnieńska policja otrzymała zgłoszenie dotyczące napadu na stację paliw w Bytnicy. Na miejscu pracują funkcjonariusze. 

W poniedziałek, 9 marca, rano doszło do napadu na stację paliw w Bytnicy pod Krosnem Odrzańskim. Na miejscu zadysponowane zostały patrole policji.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży pieniędzy ze stacji paliw. - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Jak ustali portal NewsLubuski.pl na miejscu pracuje funkcjonariusz z psem służbowym. W Bytnicy pojawiło się też kilka dodatkowych radiowozów. Policja prowadzi działania oraz dla dobra sprawa nie udziela więcej informacji. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.