Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

11 marzec 2020
(2 głosów)
Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Elektronowej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu.

W środę, 11 marca, około godziny 12 na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Elektronowej w Zielonej Górze doszło do kolizji dwóch pojazdów. W tył samochodu marki Audi A7 uderzyła osobowa Toyota. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji. 

Jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych. Na miejscu pracuje patrol policji, funkcjonarisuze ustalają okoliczności zdarzenia. Ruch w kierunku Batorego odbywa się z utrudnieniami. 


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.